Grafika użytkowa, design, grafika komputerowa, projekty, projekty graficzne, wizalizacje 3d, animacje komputerowe
 
kontakt >>   strona główna >>  


Grafika użytkowa

Projektujemy grafikę użytkową w zakresie materiałów identyfikacyjnych od logo do opracowania spójnej księgi firmowej jako brand book.

Oferujemy usługi grafiki komputerowej, tworząc projekty folderów, katalogów, ulotek. Realizujemy indywidualne projekty opakowań kartonowych, szklanych oraz z tworzyw sztucznych. Przygotowujemy projekty do druku cyfrowego i offsetowego. Tworzymy projekty stron www, prezentacji i sklepów internetowych. Zapraszamy do współpracy nowe firmy oraz te które planują zmianę identyfikacji wizualnej.

Przykładowe projekty logo

Projektujemy logo firmowe, znaki własności i monogramy. Realizujemy projekty logo nawiązując do działalności firmy starając się zawrzeć w logo elementy identyfikujące się z jej działalnością.

logo,logotypy,monogram,identyfikacja
Przykładowe projekty wizytówek

Projektujemy wizytówki z ogólną informacją o firmie lub jej ofercie. Tworzymy projekty wizytówek dla pracowników i osób prywatnych w wersji do druku oraz jako multimedialne wizytówki do telefonów komórkowych i internetu.

wizytówki,wizytówka,wizytówka firmowa,projekt wizytówki,projekty wizytówek
Przykładowe projekty stron www

Oferujemy usługi w zakresie projektów stron www, prezentacji i e-sklepów. Realizujemy projekty graficzne stron www w opcji HTML oraz animowanych i wideo w wersji Flash. Projektując grafikę współpracujemy z programistami w zakresie administracji i przyszłego pozycjonowania.

projekty stron www, pozycjonowanie,grafika kkomputerowa,html,flash,3d,wideo,banery reklamowe
Przykładowe projekty identyfikacji graficznej

Realizujemy projekty identyfikacji wizualnej w zakresie materiałów reklamowych pierwszego kontaktu. Ważnym elementem firmy jest spójny wizerunek mający wpływ na jej rozpoznawalność. Oferujemy kompleksową usługę w zakresie opracowania księgi firmowej – brand book od projektu logo do oznakowania obiektów firmowych włącznie.

identyfikacja wizualna,księga firmowa,brand book,wizytówki,koperty,papier firmowy,foldery,teczki,ulotki
Przykładowe projekty graficzne ulotek, folerderów itp.

Opracowujemy projekty graficzne folderów, ulotek, plakatów naklejek itp. Realizujemy zlecenia w pełnym zakresie grafiki użytkowej włącznie z wizualizacjami 3D, animowaną grafiką komputerową. Przygotowujemy projekty do druku offsetowego, sitodruku oraz cyfrowego.

foldery,ulotki,plakaty,projekty graficzne,druk
Przykładowe projekty wizualizacji 3D

Projektujemy realistyczne wizualizacje 3D w fotograficznej jakość. Wizualizacje 3D ułatwiają prezentacje projektów na etapie koncepcji design. Oferujemy wizualizacje projektów reklamowych, wzornictwa przemysłowego i użytkowego oraz aranżacji wnętrz i otoczenia. go, sitodruku oraz cyfrowego.

projekty 3d,projektowanie,wizualizacje

Prezentowane na stronie www.reklamynietypowe.pl koncepcje, projekty, wizualizacje oraz rozwiązania techniczne, opracowane przez zespół ReklamyNietypowe24.pl , chronione są prawem autorskim.
Logo oraz znaki własności użyte w projektach lub widoczne na zdjęciach są wyłączną własnością klientów, dla których były wykonywane projekty. Kopiowanie zdjęć oraz wykorzystywanie rozwiązań jest zabronione, zgodnie z obowiązującym prawem autorskim.