Horeca Design - Kreatywne usługi dla hoteli i gastronomii, aranżacja wnętrz, meble hotelowe, bar, recepcja, wyposażenie kuchni, projekty graficzne, prezentacje wideo
 
kontakt >>   strona główna >>  


Horeca Design - Kreatywne usługi dla Hoteli i gastronomii

Horeca Design, to wyspecjalizowana pracownia w usługach kreatywnych dla hoteli i gastronomii. Realizujemy indywidualne projekty aranżacji wnętrz i otoczenia. Tworzymy oryginalne elementy wyposażenia, akcesoriów hotelowych i gastronomicznych. Realizujemy projekty graficzne i multimedialne w zakresie promocji, reklamy oraz komunikacji wizualnej. Zapraszamy klientów których potrzeby ograniczają się do drobnych druków reklamowych oraz tych którzy planują kompleksową aranżacje nowych inwestycji hotelowych lub gastronomicznych.

Indywidualne projekty architektoniczne

Styl oraz odpowiedni klimat i funkcjonalność w branży hotelarskiej oraz gastronomicznej, to jeden z najważniejszych elementów przyszłych sukcesów. Spójna architektura wnętrza z otoczeniem, oryginalne rozwiązania wizerunkowe i techniczne mają ogromne znaczenie dla budowaniu marki i pozycji rynkowej. Horeca Design współpracuje z utalentowanymi architektami specjalizującymi się w branży horeca projektującymi nowe inwestycje oraz adoptującymi istniejące obiekty dostosowując je do potrzeb klientów. Realizujemy projekty nowoczesne wymagające innowacyjnych rozwiązań i materiałów oraz tworzymy projekty klasyczne wymagające znajomości historii sztuki oraz rzemiosła i rękodzieła. Projektując obiekty budowlane zapewnimy ich realistyczne wizualizacje 3D, prezentacje multimedialne oraz modele i makiety w dowolnej skali.

Identyfikacja i komunikacja wizualna

Projektujemy i realizujemy systemy identyfikacji i komunikacji wizualnej. Oferujemy indywidualne rozwiązania oznakowania obiektów hotelowych i gastronomicznych w zakresie systemów informacji kierunkowej wewnętrznej. Projektujemy i wykonujemy efektowne neony, kasetony, otoki i pylony przeznaczone do instalacji na zewnątrz. Realizujemy inwestycje oznakowania obiektów i tras dojazdowych zapewniając najwyższej jakości materiały oraz ekonomiczne nowoczesne technologie obniżające koszty produkcji. W ofercie posiadamy ekrany i panele led umożliwiające wyświetlanie informacji graficznych oraz video.

Projekty internetowe i prezentacje multimedialne

Rozwijająca się komunikacja internetowa w branży hotelarskiej i gastronomiczne wykorzystuje możliwość masowego dotarcia do potencjalnych klientów . Realizujemy projektujemy internetowe tworząc strony www, systemy rezerwacji, prezentacje multimedialne oraz banery i filmy reklamowe. Oferujemy kompleksową obsługę oraz rezerwacji domeny opracowania logo i grafiki, oprogramowania strony z przyjaznym cms do pozycjonowania włącznie. Opracowujemy multimedialne kampanie reklamowe wykorzystując do komunikacji Internet oraz inne media interaktywne. Zapewniamy obsługę multimedialną prezentacji i konferencji w hotelach i restauracjach.

Projekty graficzne i usługi poligraficzne

Oferujemy kompleksowe usługi projektowe i produkcyjne w zakresie drukowanych materiałów informacyjnych i reklamowych. Realizujemy projekty materiałów biurowych, zaproszeń, folderów, ulotek oraz plakatów. Projektujemy indywidualne projekty menu do restauracji i pokoi hotelowych. Tworzymy kreacje i dekoracje eventów oraz imprez okolicznościowych. Opracowujemy oryginalne wzory gadżetów oraz upominków firmowych. Wieloletnie doświadczenie oraz dostęp do nowoczesnego zaplecza technicznego umożliwia nam realizacje zleceń niskonakładowych oraz produkcji seryjnych i masowych utrzymując wysoką jakość za rozsądną cenę. Tworzymy kreacje kampanii reklamowych promujących usługi hotelowe i gastronomiczne organizując ich emisję w media lokalnych i ogólnopolskich.

Aranżacji wnętrz hotelowych i gastronomicznych.

W branży horeca znaczącym elementem w aranżacji wnętrz jest umiejętność funkcjonalnie wykorzystania każdego cm2. Znajomość branży oraz stałe konsultacje pomagają nam w tworzeniu projektów oryginalnych wizualnie, ale przede wszystkim ekonomicznie zagospodarowanych powierzchni hoteli czy restauracji. Realizujemy realistyczne wizualizacje wnętrz nowoczesnych i stylowych. Projektujemy indywidualne kreacje mebli, zabudowań oraz oświetlenia lub korzystamy z bogatej bazy współpracujących z nami Polskich i zagranicznych producentów i dystrybutorów wyposażenia. Stały dostęp do innowacyjnych technologii, inteligentnych rozwiązań oraz nowoczesnych materiałów umożliwia nam realizacje zleceń dla najbardziej wymagających klientów.

Mała architektura w aranżacji otocznia

Spędzanie czasu na powietrzu, korzystania z ogródków gastronomicznych, imprez plenerowych oraz kuchni cateringowej jest obecnie stałą tradycją. Oferujemy przedstawicielom hoteli i restauracji projekty zagospodarowania otoczenia w zakresie ogródków, altan i pawilonów gastronomicznych. Realizujemy projekty wykorzystując do ich przyszłej produkcji materiały naturalne między innymi drewno, aluminium, stal nierdzewną , szkło, pcv. Projektujemy obiekty mobilne łatwe do rozłożenia i demontażu w sezonie lub na konkretne wydarzanie. Realizujemy projekty indywidualne których kreacja jest spójna z wizerunkiem hotelu, restauracji lub sponsora. Tworzymy projekty zwracając szczególną uwagę na funkcjonalność ale również na naturalne warunki terenu i otocznia. Zapewniamy szeroki asortyment stołów, ław, krzeseł, ławek, parasoli oraz innego wyposażenia ogródków gastronomicznych.

Materiały i technologie montażu

Nowoczesny design, to umiejętność tworzenia i wykorzystywania dostępnych materiałów oraz technologii. W naszej pracowni stale powiększamy bazę dostępnych materiałów i technologii montażu w zakresie drewna, szkła, metali, kamieni i ceramiki oraz tworzyw sztucznych. Posiadamy wiedzę na temat materiałów modyfikowanych, dekoracyjnych dzięki zastosowaniu, którym uzyskujemy oryginalne efekty. Polecamy i zachęcamy naszych klientów do korzystania z materiałów i technologii ekologicznych oraz antyalergiczne coraz bardziej docenianych przez inwestorów prywatnych i biznesowych. Stałym elementem w pracowni są katalogi, próbniki i próbki materiałów wspomagające decyzje klientów. Zaproponowane w projektach materiały są nanoszone na wizualizacje 3D jako realistyczne tekstury wiernie oddając klimat przyszłych realizacji. Dostęp do zaplecza materiałowego w kraju i zagranicą umożliwia nam na realizacje projektów w różnych stylach od klasycznego do bardzo nowoczesnych kreacji. Możliwości wyboru wielu różnych materiałów i technologii pozwala nam na realizacje inwestycji dostosowując ich budżet do wymagań i możliwości klientów.

Zaplecze techniczne i produkcyjne

Szeroki zakres wykonywania prac projektowych, różnorodność wykorzystywanych do ich realizacji technologii obróbki jest powodem naszej współpracy z wieloma doświadczonymi kooperantami. Współpracujemy z rzemieślnikami wykonującymi artystyczne rzemiosło oraz z specjalistycznymi firmami wyposażonymi w najnowsze numerycznie sterowanymi maszynami. Możliwość korzystania z nieograniczonego parku maszynowego dostosowanego do jednego lub kilku sektorów działalności pozwala nam realizować różne projekty w branży horeca. Korzystając z doskonałego zaplecza technicznego możemy realizować projekty ze stali nierdzewnej, szkła, drewna i kompozytów, tworzysz sztucznych oraz wielu innych materiałów wymagających ręcznej i mechanicznej obróbki. Jako pracownia projektowa staramy się koncentrować naszą główną prace na wymyślaniu indywidualnych projektów przeznaczonych do produkcji jednostkowej lub seryjnej. Znajomość i dostęp do różnych technologii umożliwia nam realizacje wybranych projektów na życzenie klientów od wizji, projektu do ich realizacje włącznie.

Wzornictwo i wyposażenie

Tworzymy indywidualne kreacje mebli i wyposażenia oraz polecamy szeroką gamę produktów z oferty katalogowej. Współpracujemy z wiodącymi producentami i dystrybutorami z kraju i zagranicy. Zlecając projekt kreatywny naszej pracowni możecie Państwo również zakupić wyposażenie i akcesoria w atrakcyjnych cenach negocjowanych bezpośrednio z producentami. Oferujemy projekty i meble klasyczne oraz nowoczesne dostosowane do klimatu oraz planowanego wystroju wnętrz. Posiadamy w ofercie wyposażenie z materiałów naturalnych, ekologicznych oraz tworzyw sztucznych. Kompletujemy zestawy wyposażenia dostosowujące je do planowanego budżetu, funkcjonalności oraz wymagań wizualnych i technicznych klientów. Ważną rolę w projektowaniu przywiązujemy do iluminacji świetlnych i oświetlenia. Nowoczesne i stylowe aranżacje uzupełniają i dodają blasku projektowanym wnętrzom. Doświadczenie projektowe oraz znajomość materiałoznawstwa i technologii produkcji pozwala nam na realizacje kompleksowych zleceń od projektu do wyposażenia włącznie.

Projekty ze stali nierdzewnej

Zdobyte doświadczenie w projektowaniu oraz obróbce stali nierdzewnej umożliwia nam realizacje indywidualnych zleceń dla sektora horeca. Dostęp do najnowocześniejszych maszyn umożliwiających cięcie, profilowanie, wycinanie laserowe oraz precyzyjne spawanie zapewnia możliwość realizacje najtrudniejszych zleceń. W ramach oferty ze stali nierdzewnej możemy zaprojektować i wykonać elementy zaplecza kuchni, baru, zabezpieczeń i balustrad, wózków transportowych, mebli i oświetlenia. Wykorzystujemy stal nierdzewną również do projektów małej architektury w zakresie ławek, koszy na śmiecie, ogrodzeń i oświetlenia zewnętrznego. Stal nierdzewna jest również przez naszą pracownie wykorzystywana do elementów oznakowania oraz identyfikacji wizualnej. Różnorodność kształtów profili, faktury blach oraz możliwość polerowani i satynowania umożliwia realizacje wyjątkowo efektownych projektów. Stali nierdzewnej powoduje, że produkowane wyroby są atrakcyjne wizualnie, technologia produkcji zapewnia wysoką jakość wykonania a szlachetność materiału zwiększa ich wartość.

Znaki własności, monogramy

Każdy liczący się hotel i restauracja przywiązuje istotną wagę do identyfikacji na materiałach informacyjnych oraz sprzętach użytkowych. Nasza pracownia opracowuje znaki własności, logo, monogramy i herby. Wykonujemy oznakowanie metodą przestrzenną 3D, grawerowania, haftowania oraz laserowego wypalania na dowolnych materiałach. Oferujemy znaki własności wykonane z metali kolorowych, szlachetnych takich jak srebro, złoto i platyna, stali nierdzewnej, szkła, drewna, kamienia oraz różnych tworzyw sztucznych. Wykonujemy znaki własności w formie pieczęci, plomb oraz papierów z nadrukiem firmowym lub znakiem wodnym. Dysponujemy zapleczem graficznym i technicznym umożliwiającym kompleksową obsługę w zakresie projektu, produkcji oraz konserwacji znaków własności.


Prezentowane na stronie www.reklamynietypowe.pl koncepcje, projekty, wizualizacje oraz rozwiązania techniczne, opracowane przez zespół ReklamyNietypowe24.pl , chronione są prawem autorskim.
Logo oraz znaki własności użyte w projektach lub widoczne na zdjęciach są wyłączną własnością klientów, dla których były wykonywane projekty. Kopiowanie zdjęć oraz wykorzystywanie rozwiązań jest zabronione, zgodnie z obowiązującym prawem autorskim.