Produkcja kasetonów reklamowych,kasetony świetlne,kasetony,kasetony reklamowe,kasetony jednostronne,kasetony dwustronne,kasetony z dibondu,kasetony wielkoformatowe pod wynil,kasetony 3d
 
kontakt >>   strona główna >>  


Kasetony reklamowe


Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, produkcji oraz instalacji kasetonów reklamowych na terenie całej Polski jak i za granicami naszego kraju. Wieloletnie doświadczenie zespołu ReklamyNietypowe.pl umożliwia realizację ekonomicznych konstrukcji uwzględniających bezpieczeństwo oraz atrakcyjny design. W ramach oferty zapewniamy usługi w zakresie typowych i nietypowych ( 3d ) kasetonów reklamowych w dowolnych formatach w zakresie:

  • Kasetony jednostronne
  • Kasetony dwustronne
  • Kasetony wielkoformatowe z licem wynilowym
  • Kasetony z dibondu

Kasetony z licem z poliwęglanu komorowego

Obudowa wykonana jest z profili aluminiowych o różnej grubości. Kolor srebrny jest podstawowym kolorem kasetonu , ale może być pomalowany proszkowo na inny kolor. Kaseton może być jedno lub dwustronny. W kasetonie jednostronnym stosujemy blachę ocynkowaną do wypełnienia tyłu pleców .Grafika jest wylepiana i wsuwana w profil aluminiowy kasetonu.

Kasetony z licem z plexy mlecznej lub przezroczystej.

W tym kasetonie lico wykonane jest z mlecznej lub przezroczystej plexi. Grubość plexi zależy od wielkości kasetonu. W tym kasetonie grafika może być zadrukowana , a nie wyklejana , co powoduje lepszą jakość przy podświetleniu. Cena plexi podraża koszt całkowity przy tego rodzaju kasetonach, ale jest jednym z trwalszych materiałów.

Kasetony z dibondu, reynobondu lub płyt aluminiowych.

Skrzynia i lico kasetonu wykonane są w całości z jednego materiału, jako jedna bryła. We frontowej płycie laserowo wycinana jest cała grafika. Pleksa z wyfrezowaną grafiką przytwierdzana jest od wewnątrz kasetonu.( grafika w całości jest wypukła). W tym kasetonie są dwie możliwości świecenia , jeżeli przykleimy folie od wewnątrz po podświetleniu wycięte litery będą świecić w całości wybranym kolorem, gdy przykleimy folie od zewnątrz front liter świecić będzie wybranym kolorem a bok liter będzie świecić na biało.
Prezentowane na stronie www.reklamynietypowe.pl koncepcje, projekty, wizualizacje oraz rozwiązania techniczne, opracowane przez zespół ReklamyNietypowe24.pl , chronione są prawem autorskim.
Logo oraz znaki własności użyte w projektach lub widoczne na zdjęciach są wyłączną własnością klientów, dla których były wykonywane projekty. Kopiowanie zdjęć oraz wykorzystywanie rozwiązań jest zabronione, zgodnie z obowiązującym prawem autorskim.