projekty reklam,reklama wizualna,projekty kreatywne,Kreacja, standy,grafika, wizualizacje, modelowanie 3D, rendering, multimedia, strony www,
 
kontakt >>   strona główna >>  


Projekty kreatywne


Projekty graficzne

Projektujemy grafikę w zakresie materiałów identyfikacyjnych od logo do opracowania spójnej księgi firmowej jako brand manual. Oferujemy usługi grafiki komputerowej tworząc wyróżniające się projekty folderów, katalogów, ulotek. Realizujemy indywidualne projekty opakowań kartonowych, szklanych oraz z tworzyw sztucznych. Przygotowujemy projekty do druku cyfrowego i offsetowego dbając o prawidłowe wydruki.

Projekty medialne

Opracowujemy kreacje na potrzeby kampanii medialnych w zakresie reklamy zewnętrznej, ogłoszeń prasowych, internetu oraz spotów radiowych i TV. Tworzymy projekty w oparciu o wieloletnie doświadczenie, ale przede wszystkim o obowiązujące realia rynkowe. Współpracujemy z utalentowanymi twórcami tekstów oraz studiami produkcyjnymi w zakresie reklam radiowych i TV.

Ambient media

Oferujemy marketing niestandardowy jako skuteczną formę reklamy zaskakującą pomysłem i oryginalnościom. Projekty ambient media powstają w przestrzeni miejskiej lub w środkach komunikacji zwracając uwagę zaskoczeniem i kreatywnością. Wymyślamy projekty dla klientów szukających pomysłów zlokalizowanych w wybranych miejscach mających zwrócić uwagę określonej grupy konsumentów. W ramach oferty ambient media wykorzystujemy :

 • niestandardowe nośniki reklamy zewnętrznej
 • wnętrz z wykorzystaniem ich funkcjonalności do celów promocyjnych
 • elementów multimedialnych oraz interaktywnych z otoczeniem
 • innowacyjne technologie
 • elementy standardowej funkcjonalności zamieniane na elementy reklamowe

Projekty ambient media powstają jako jednorazowe krótkoterminowe instalacje łączące działania ATL i BTL.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania i wdrażania kompleksowych systemów reklamy wizualnej. Tworzymy indywidualne projekty oznakowania obiektów firmowych, biurowych oraz użyteczności publicznej, oznakowania samochodów firmowych. Opracowujemy znaki firmowe, realizując je w formie przestrzennych podświetlanych logo, liter 3D z plexi, stali nierdzewnej, szkła oraz drewna. Oferujemy identyfikacje w formie tradycyjnych neonów, kasetonów, pylonów oraz otoków podświetlanych ekologicznym światłem LED. Tworzymy reklamę wizualną nietypową wykorzystując elementy ruchu oraz animacji multimedialnych na ekranach LED.

Identyfikacja wizualna

Realizujemy projekty w zakresie identyfikacji wizualnej oferując kompleksowe usługi od opracowania logo do stworzenia firmowej księgi identyfikacyjnej obejmującej wszystkie elementy identyfikacji. Oferujemy usługi projektowe, produkcyjne oraz instalacyjne w zakresie:

 • Opracowanie graficzne logo, znaku własności lub monogramu z uwzględnieniem różnych wariantów ekspozycji.
 • Projekt oraz druk materiałów identyfikacyjnych typu wizytówki, papier firmowy, koperty oraz inne druki biznesowe.
 • Opracowanie graficzne oraz dokumentacyjne identyfikacje obiektów firmowych w zakresie wewnętrznej i zewnętrznej informacji kierunkowej, oznakowania recepcji oraz budynków
 • Projekty i realizacja oznakowania samochodów oraz sprzętów firmowych
 • Projekty oraz realizacja identyfikacji zewnętrznej w zakresie kasetonów, neonów, pylonów oraz innych nietypowych konstrukcji w tym obrotowych i multimedialnych
 • Projekt i realizacja strony www, prezentacji multimedialnej.

Oferujemy pomoc w zakresie zgłoszenia znaków towarowych do urzędu patentowego.

Systemy informacji i komunikacji

Ważnym elementem naszej działalności są projekty i realizacje systemów oznakowania wewnątrz i na zewnątrz obiektów firmowych, handlowych i usługowych. Projektujemy i wykonujemy spójne wizerunkowo oraz czytelne systemy komunikacji i informacji. Estetyczne, wykonane z aluminium, szkła i tworzywa elementy oznakowania pomagają klientom w dotarciu do poszukiwanej lokalizacji. Realizujemy projekty od małych tabliczek na drzwi, kasetonów kierunkowych do paneli multimedialnych, zapewniając łatwy dostęp do niezbędnych informacji. Posiadamy w ofercie systemy wiodących firm z kraju i zagranicy oraz opracowujemy na indywidualne zamówienia projekty mające unikalny design zaprojektowany wyłącznie pod konkretnego klienta.


Prezentowane na stronie www.reklamynietypowe.pl koncepcje, projekty, wizualizacje oraz rozwiązania techniczne, opracowane przez zespół ReklamyNietypowe24.pl , chronione są prawem autorskim.
Logo oraz znaki własności użyte w projektach lub widoczne na zdjęciach są wyłączną własnością klientów, dla których były wykonywane projekty. Kopiowanie zdjęć oraz wykorzystywanie rozwiązań jest zabronione, zgodnie z obowiązującym prawem autorskim.